Bieg przełajowy TAROM „Olimpijski Dzień” zgromadził na starcie ponad 1300 uczestników

1 556

Ponad 1300 uczestników było obecnych w piątek 25 maja 2012 w Parku Młodzieży, aby wziąć udział w krzyżu „Dnia Olimpijskiego”, zorganizowanym przez Rumuński Komitet Olimpijski i Sportowy przy wsparciu TAROM, oficjalnego przewoźnika rumuńskich Igrzysk Olimpijskich. Zespół.

Rywalizacja odbywała się w trzech grupach wiekowych, na różnych dystansach. Zawodnicy w wieku od 10 do 14 lat pokonali dystans 1800 m po głównych alejkach utwardzonych parku, a ci w wieku od 15 do 18 lat pokonali dystans 3,5 km nad jeziorem w parku, podobnie jak biegacze w kategoria otwarta, w której nie było limitu wiekowego.

„Cieszymy się, że mimo niesprzyjającej pogody, podczas Dnia Olimpijskiego w cross country wzięło udział ponad 1300 osób, miłośników sportu i dziękujemy Rumuńskiemu Komitetowi Olimpijskiemu i Sportowemu za wysiłek włożony w organizację tego wydarzenia. Jesteśmy bardzo dumni, że międzynarodowi sportowcy, tacy jak Violeta Becklea Szekely, Ionela Târlea czy Laura Badea, byli z TAROM w tym cross country ”

, powiedziała Gabriela Bordea, Dyrektor Generalny TAROM.

Trzech najlepszych zwycięzców w każdej kategorii otrzymało rower dla zdobywców I miejsca, parę rolek dla zdobywców drugiego miejsca oraz rakietę z kompletem piłek tenisowych dla tych, którzy zajęli trzecie miejsce. Dodatkowo wszyscy uczestnicy zawodów cross country otrzymali od organizatorów koszulki.

Podróże lotnicze uczestniczyli w wydarzeniu i uwiecznili na zdjęciach atmosferę wydarzenia.

Więcej zdjęć na Strona fanów AirlinesTravel.ro!